www.turassistleyasam.com-yenilendi

Tur Assist, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti bir adım daha ileriye taşımak ve nihai müşterilerine daha verimli hizmet verebilmek adına, perakende ürün tanıtım web sitesi www.turassistleyasam.com u yeniledi.

Tur Assist ürünleri ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı ve müşterilerinin sıkça ziyaret ettiği internet sitesinin yenilenen yüzünde, kullanımı kolay menüsü ve zenginleştirilmiş içeriği ile  ürün özellikleri sunulurken, On Road ve Warranty ürünlerinin alışverişi de kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Web sitesinin açılışı, şirket içi bir lansman organizasyonu ile kutlandı. Lansmanda konuşma yapan Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu; “Müşterilerimiz kullanıcı dostu sitemizi ziyaret ettiklerinde, beklentilerini karşılayacak ürün ve hizmetlerimize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler, diledikleri ürünü online olarak satın alabilecekler. Her alanda olduğu gibi teknoloji alanında da gelişmeleri yakından takip ederek güncel uygulamalara yatırımlar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Bir Cevap Yazın